Legendarny Improstock powraca!

Po raz drugi z rzędu mamy przyjemność zaprosić Was na intensywny, wyjazdowy warsztat improwizacji teatralnej w Białymstoku! 🙂
Zamiast czekać na jesień, pociesz się resztką lata, przyjdź do nas i zabierz znajomych, a czeka Cię niepospolita zabawa!
Przed Wami warsztaty i występy na białostockich scenach, przed publicznością!

Warsztaty zaczynają się w piątek wieczorem, tak żeby zdążyć dojechać do Białegostoku i trwają do niedzieli (ok. godz. 15.00)

CZYM JEST IMPROWIZACJA?
Improwizacja teatralna to tworzenie scen, prowadzenie dialogów bez pomocy scenariusza, zupełnie spontanicznie.
Umiejętność improwizacji bywa często potrzebna również w życiu, gdzie trzeba elastycznie reagowac na zmieniające się okoliczności.
Poznaj z nami zalety tego spontanicznego działania!
Nauczymy Cię, jak z jednej strony akceptować to, co Cię spotyka, a z drugiej strony, jak twórczo podchodzić do różnych sytuacji.
Improwizacja kruszy w nas różne wewnętrzne blokady i pozwala na zdystansowanie się wobc tego, co myslą o nas inni. Dzięki niej będziesz mógł/mogła nie tylko działać efktywniej, lecz także przekuć błędy i różne własne mankamanety na własną korzyść!
Jeżeli dodatkowo cechuje Cię oryginalne poczucie humoru i należysz do tych osób, które uwielbiają spontaniczność lub chcą ją w sobie nauczyć, to te warsztaty są dla Ciebie 🙂
Warsztaty odbywają się w Białymstoku, w Hotelu Turystycznym, w sali warsztatowej na parterze.
Jeśli nie mieszkasz w Białymstoku, to nie ma sprawy. To także świetna okazja by zwiedzić nowe miejsca i poznać nowych ludzi. Dojazd to pestka, większość z nas jedzie razem pociągiem z Warszawy.

Nie czekaj, zapisz się teraz:
https://cutt.ly/improstock

Po sobotnich oraz niedzielnych zajęciach organizujemy dla uczestników naszych warsztatów pokaz przed publicznością w kawiarni Teatru Lalki w Białymstoku!

O PROWADZĄCYM:
Daniel Siedlecki aktor oraz instruktor teatralny, trener kreatywnego pisania, z wykształcenia hungarysta, polonista i redaktor językowy.
Ukończył hungarystykę oraz polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, w latach 2005-2007 prowadził seminarium z węgierskiej literatury współczesnej na Uniwersytecie Warszawskim.
W latach 2009 – 2013 prowadził kursy kreatywnego pisania w szkole pisarskiej Pasja Pisania oraz w Fundacji na rzecz kobiet.
W latach 2013-2019 ukończył łącznie 13 kursów teatralnych, w tym 9 kursów improwizacji teatralnej, m.in. w Szkole Impro i Improlabie, Akademii Sztuki i Kultury.
W latach 2013-2016 grał w sztukach Antoniego Czechowa w Teatrze Bardzo Kameralnym.
W 2014 roku założył istniejący do dziś Teatr Improwizacji Pan Wigwam, a od 2015 roku prowadzi kursy improwizacji teatralnej w Szkole Improwizacji Impromania. Od 2017 roku prowadzi również regularne warsztaty dramy biblijnej.
Prowadził warsztaty improwizacji dla wielu firm i instytucji, m. in. dla tak dużych marek jak Allegro, Danone, Roché, General Electric. Prowadzi osobistego bloga poświęconego tematom z dziedziny kultury, polityki i marketingu: http://dantejski.blogspot.com
Podczas swoich warsztatów przykłada duże znaczenie do odkrywania osobistego potencjału u uczestników. Dba o dobrą zabawę, pozytywną atmosferę. Łączy praktyki kreatywnego pisania i scenariopisarstwa z ruchem scenicznym i poszukwaniem nowych środków wyrażania siebie na scenie oraz sposobów docierania do tzw. prawdy scenicznej. Jest wielkim fanem kuchni węgierskiej i kotów.

Zajęcia będą się odbywały w piątek sobotę i w niedzielę w godz. 10.00-15.00 z przerwą obiadową.
Miejsce: Hotel Turystyczny, ul. Transportowa 4, 15-399 Białystok

Cena specjalna dla uczestników poprzedniego Improstoku: 360 zł.

Dla pozostałych – cena z zakwaterowaniem i wyżywieniem (śniadania + obiadokolacje) – 400 zł
Informacje i pytania lub szkola.improwizacji,impromania@gmail.com:
692 888 760

Zapisy:
https://cutt.ly/improstock