Legendarny Improstock powraca!

Po raz trzeci z rzędu mamy przyjemność zaprosić Was na intensywny, wyjazdowy warsztat improwizacji teatralnej w Białymstoku! 🙂
Zamiast czekać na jesień, pociesz się resztką lata, przyjdź do nas i zabierz znajomych, a czeka Cię mega zabawa!
Przed Wami warsztaty i występy na białostockich scenach, oczywiście przed publicznością!

Warsztaty zaczynają się w sobotę i trwają do niedzieli wieczór (ok. godz. 17.00)

CZYM JEST IMPRO-STOCK?

Kujemy rasowych improwizatorów z niczego. W jeden, góra dwa wieczory sprawiamy, że są w pełni chetni i zdolni, by wystapić na scenie.
To niewiarygodne, ale działa.

Niewiele osób wierzy w to, że można pójść na warsztat improwizacji i tego samego dnia już wystąpić na scenie.

Jeszcze mniej osób jest skłonne uwierzyć, że można zagrać tak samo dobrze albo nawet lepiej na drugi dzień!

Prawie nikt zaś nie wierzy, że po tak krótkim czasie można zagrać swobodnie i otrzymać aplauz publiczności!

A właśnie takie rzeczy dzieją się na IMPRO-Stocku.

Udowadniamy, że każdy człowiek ma impro zakodowane w swoim DNA, tylko czasem w to po prostu nie wierzy.

Mieszanka osób z doświadczeniem i całkowitych amatorów tworzy całość, której nie da się podrobić, trzeba po prostu przyjść  i samemu zobaczyć to na własne oczy!

Uwierz i Ty, zapisz się na Impro-STOCK i przekonaj się, jak łatwo jest improwizować z innymi!

CZYM JEST IMPROWIZACJA?Improwizacja teatralna to tworzenie scen, prowadzenie dialogów bez pomocy scenariusza, zupełnie spontanicznie.
Umiejętność improwizacji bywa często potrzebna również w życiu, gdzie trzeba elastycznie reagowac na zmieniające się okoliczności.
Poznaj z nami zalety tego spontanicznego działania!
Nauczymy Cię, jak z jednej strony akceptować to, co Cię spotyka, a z drugiej strony, jak twórczo podchodzić do różnych sytuacji.
Improwizacja kruszy w nas różne wewnętrzne blokady i pozwala na zdystansowanie się wobc tego, co myslą o nas inni. Dzięki niej będziesz mógł/mogła nie tylko działać efktywniej, lecz także przekuć błędy i różne własne mankamanety na własną korzyść!
Jeżeli dodatkowo cechuje Cię oryginalne poczucie humoru i należysz do tych osób, które uwielbiają spontaniczność lub chcą ją w sobie nauczyć, to te warsztaty są dla Ciebie 🙂
Warsztaty odbywają się w Białymstoku, w Hotelu Turystycznym, w sali warsztatowej na parterze.
Jeśli nie mieszkasz w Białymstoku, to nie ma sprawy. To także świetna okazja by zwiedzić nowe miejsca i poznać nowych ludzi. Dojazd to pestka, większość z nas jedzie razem pociągiem z Warszawy.

Nie czekaj, zapisz się teraz:
https://cutt.ly/improstock

Po sobotnich oraz niedzielnych zajęciach organizujemy dla uczestników naszych warsztatów pokaz przed publicznością w kawiarni Teatru Lalki w Białymstoku!

O PROWADZĄCYM:
Daniel Siedlecki  – pomysłodawca Impro-Stocku, aktor oraz instruktor teatralny, trener kreatywnego pisania, z wykształcenia hungarysta, polonista i redaktor językowy.
Ukończył hungarystykę oraz polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, w latach 2005-2007 prowadził seminarium z węgierskiej literatury współczesnej na Uniwersytecie Warszawskim.
W latach 2009 – 2013 prowadził kursy kreatywnego pisania w szkole pisarskiej Pasja Pisania oraz w Fundacji na rzecz kobiet.
W latach 2013-2019 ukończył łącznie 13 kursów teatralnych, w tym 9 kursów improwizacji teatralnej, m.in. w Szkole Impro i Improlabie, Akademii Sztuki i Kultury.
W latach 2013-2016 grał w sztukach Antoniego Czechowa w Teatrze Bardzo Kameralnym.
W 2014 roku założył istniejący do dziś Teatr Improwizacji Pan Wigwam, a od 2015 roku prowadzi kursy improwizacji teatralnej w Szkole Improwizacji Impromania. Od 2017 roku prowadzi również regularne warsztaty dramy biblijnej.
Prowadził warsztaty improwizacji dla wielu firm i instytucji, m. in. dla tak dużych marek jak Allegro, Danone, Roché, General Electric. Prowadzi osobistego bloga poświęconego tematom z dziedziny kultury, polityki i marketingu: http://dantejski.blogspot.com
Podczas swoich warsztatów przykłada duże znaczenie do odkrywania osobistego potencjału u uczestników. Dba o dobrą zabawę, pozytywną atmosferę. Łączy praktyki kreatywnego pisania i scenariopisarstwa z ruchem scenicznym i poszukwaniem nowych środków wyrażania siebie na scenie oraz sposobów docierania do tzw. prawdy scenicznej. Jest wielkim fanem kuchni węgierskiej i kotów.

Zajęcia będą się odbywały w  sobotę i w niedzielę w godz. 11.00-17.00 z przerwą obiadową.
Miejsce: 100-lecie Kobiet, ul. Elektryczna 8, Białystok

Cena specjalna dla uczestników poprzedniego Improstoku: 290 zł.

Dla pozostałych – cena z zakwaterowaniem i wyżywieniem (śniadania + obiadokolacje) – 360 zł
Informacje i pytania lub szkola.improwizacji.impromania@gmail.com:
692 888 760

Zapisy:
https://cutt.ly/improstock