Planujesz w te Andrzejki kolejny raz odlać sobie męża lub żonę z wosku?
– masz tendencję do przejmowania się tym, co przyniesie los?
– po raz kolejny projektujesz własną przyszłość po swojemu, snujesz wielkie plany, które biorą w łeb…

Jeśli na którekolwiek z powyższych udało Ci się udzielić odpowiedzi: TAK, to mamy coś dla Ciebie! W imieniu warszawskiej szkoły Improwizacji Impromania mamy przyjemność zaprosić Was na intensywny, andrzejkowy warsztat impro teatralnej! 🙂 Zamiast lać wosk, przyjdź do nas i zabierz znajomych, a czeka Cię niepospolita zabawa!`

Znany filozof Gottfired Wilhelm Leibniz (1646-1716) stwierdził, że ŻYJEMY W NAJLEPSZYM Z MOŻLIWYCH ŚWIATÓW i zdanie to przeszło do historii. W sumie ładnie napisane, tylko jak udowodnić, że to prawda? My już znamy odpowiedź: zacznij improwizować, a się przekonasz!

Tak, przyjdź do nas! Naucz się, jak działać spontanicznie, zaakceptować to, co Cię spotyka, a nawet przekuć błędy i różne własne mankamanety na swoją korzyść!

Jeżeli dodatkowo cechuje Cię oryginalne poczucie humoru i należysz do tych osób, które uwielbiają spontaniczność, chcą się jej nauczyć lub udoskonalić już zdobyte umiejętności, to czeka na Ciebie prawdziwa perełka: pierwszy w historii kurs projektowania możliwych światów!

Warsztaty odbywają się w Warszawie na Starym Mieście, ale jeśli tu nie mieszkasz – super! To świetna okazja by zwiedzić nowe miejsca i poznać nowych ludzi, a wieczorami będzie na to czas – spytaj nas o zakwaterowanie i dojazd, a pomożemy Ci się zorganizować ?

Po zajęciach organizujemy dla uczestników naszych warsztatów pokaz w iście andrzejkowej oprawie!

Warsztat poprowadzi Daniel Siedlecki, aktor teatralny – instruktor w naszej szkole oraz trener warsztatów integracyjnych dla firm

Zajęcia w sobotę i w niedzielę w godz. 10.00-17.00
Cena za całość – 240 zł.
Dla byłych uczestników warsztatów Impromanii zniżka!

Informacje i pytania:
panwigwam@mail.com
Zapisy na:

✎ Zapisy (bezpieczny link, formularz google): Kliknij i zapisz się