W imieniu Szkoły Improwizacji "Impromania" zapraszamy wszystkich, którzy zamierzają rozpocząć swoją przygodę ze spontanicznością na scenie!

Rozpoczynamy nowy cykl 8 warsztatów improwizacji w warszawie dla początkujących. Zajęcia będą odbywać się w czwartki.

Czym jest improwizacja? To proste - zabawą w życie. Gramy sceny bez scenariusza. W skrócie można powiedzieć, że improwizacja to lustro życia, tyle że przestrzeń, czas, rekwizyty odgrywamy za pomocą wyobraźni.

W improwizacji nie uczymy się kwestii na blachę. Samo się dzieje - pokazujemy nasze prawdziwe emocje, niereżyserowane sceny, niezaplanowane reakcje i zaskakujące zwroty akcji. Nasze warsztaty odznaczają się dużą dynamiką i dobrą atmosferą. Stawiamy na autentyczną, dobrą zabawę, a jednocześnie dajemy wartościowy feedback po każdym ćwiczeniu.

✎ Zapisy (bezpieczny link, formularz google): Kliknij i zapisz się

Potwierdzenie zapisu otrzymasz mailem.

Koszt 340 zł za 8 zajęć.

Gwarancję miejsca w grupie stanowi wpłacenie zaliczki 50 zł na nr konta: 50 1020 5558 1111 1171 9600 0005

tytuł przelewu: warsztaty improwizacji dla początkujących

Liczba miejsc ograniczona.

⌚: 19.00 - 21.00

Miejsce: Długa 29, pierwsze piętro, sala nr 107

Zalecamy wygodny strój i buty. Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane.

Warsztat poprowadzi Daniel Siedlecki, aktor oraz instruktor teatralny – od 5 lat zajmuje się grą w Teatrze Improwizacji Pan Wigwam, a ponadto od 4 lat prowadzi kursy improwizacji teatralnej w naszej szkole impromania. Oprócz tego sam skończył 13 kursów teatralnych i improwizacyjnych. Dotychczas prowadził warsztaty impro dla dużych firm takich jak między innymi Allegro czy Danone. Jest wielkim fanem kuchni węgierskiej i kotów.

Więcej informacji: ☎ 692 888 760.

Zapraszamy 🙂