Warsztaty integracyjne dla firm z improwizacji teatralnej

Tworzenie przedsięwzięć teatralnych skierowanych do firm to nasza pasja. Stworzyliśmy nasze autorskie warsztaty improwizacji, aby dostarczać firmom i instytucjom twórczej rozrywki, by bawić, a jednocześnie uczyć i inspirować. Dlatego m. in. nieustannie angażujemy się w przedsięwzięcia skierowane do różnych grup zawodowych oraz ludzi w każdym wieku.

Obecność improwizacji we współczesnym biznesie, marketingu, obsłudze klienta i zarządzaniu organizacją jest wręcz oczywista, zwłaszcza tam, gdzie planowanie ma charakter dynamiczny, a błędy i zmiany pierwotnych założeń są częścią każdego procesu – szczególnie w branżach takich jak marketing i sprzedaż.

Improwizacja pozwala na zachowanie otwartości w każdej sytuacji, także kryzysowej, dzięki czemu można generować niestandardowe rozwiązania i rozwiązywać konflikty, oraz integrować się w kreatywny sposób. Udowodniono, że choć sceny odgrywane przez uczestników warsztatów integracyjnych stanowią jedynie symulację prawdziwych zachowań, to i procesy psychiczne i emocje im towarzyszące są tak samo prawdziwe, jak w rzeczywistych sytuacjach.

Sceny teatralne kształtują naszą kreatywność, emocje, rozwijają wyobraźnię, zdolność do abstrakcyjnego myślenia i komunikacji. Sceny improwizowane także rozwijają pracowników intelektualnie, zachęcają do twórczego myślenia, radzenia sobie ze stresem, podejmowania samodzielnych decyzji oraz integrują grupę.

W improwizacji każda scena i każdy spektakl powstają na żywo, sceny są niereżyserowane, reakcje uczestników całkowicie niezaplanowane, stąd wiele zaskakujących zwrotów akcji, atrakcyjnych zarówno dla grających, jak i oglądających improwizację teatralną.

Warsztaty integracyjne skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych. Nasza specjalność to warsztaty integracyjne z tworzenia organicznej energii oraz „umysłu zbiorowego”. Od końca 2017 roku mamy też w swojej ofercie improwizowaną sprzedaż.

Na wstępie każdego warsztatu integracyjnego z improwizacji prowadzimy rozgrzewkę, podczas której rozluźniamy nasze ciało, uwalniamy emocje, ćwiczymy pamięć oraz refleks. Ważną częścią warsztatu jest są też ćwiczenia z dykcji i emisji głosu.

RODZAJE WARSZTATÓW

Całodzienny, intensywny kurs improwizacji w Warszawie
3x 1,5 h

Intensywny, całodzienny, wyjazdowy kurs improwizacji
3x 1,5 h


NOWOŚĆ – Improwizowana sprzedaż!

Dwudniowe szkolenie o tym, jak wykorzystać bieżące okoliczności do odniesienia sukcesu w sprzedaży.

2 dni, 3x 1,5 h

1 dzień, 5 h

integracja: 3-godzinny warsztat

Zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby porozmawiać o szczegółach i dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Telefon: 692 888 760
E-mail: kontakt@impromania.pl